O autorze

Tworzeniem wizerunku zajmuję się od 2004 roku, kiedy efekt moich działań sprawił, że sprzedawałem w Internecie ogromne ilości monitorów. Ówczesne działania opierałem wyłącznie na intuicji. Teraz, po kilku latach, do intuicji doszła wiedza i doświadczenie po wielu zrealizowanych projektach e-wizerunkowych. Nie pracuję w jednej z największych agencji interaktywnych na rynku, w związku z czym nie mogę pochwalić się pracą dla największych światowych marek. To jednak nie przekreśla sukcesów jakie odniosłem w warunkach, w jakich przyszło mi działać. Sukcesy te opisałem w książce “E-wizerunek”, o której więcej można przeczytać tutaj.

Jako, że książka to medium zwarte i nierozszerzalne (przynajmniej do następnego wydania), postanowiłem założyć niniejszego bloga, by pisać o zagadnieniach wizerunkowych na bieżąco. Od razu zaznaczę jednak, że książka ma charakter poradnikowo-naukowy. Blog będzie miał zdecydowanie luźniejszy klimat.

I to by było na tyle. Działam w wielu branżach, ale dla tego bloga nie jest to już tak istotne. Ciekawskich zapraszam tutaj.

REKOMENDACJE

Michał Łebkowski koordynował kilka projektów internetowych, które zleciliśmy jego firmie, Centrum Nowej Technologii. Wykazał się dużą dbałością o detale i jakość wykonania. Zawsze mogliśmy liczyć na jego dobrą i celną radę w zakresie tego, jak powinniśmy tworzyć strony, by promować wydawane przez nas książki. Polecamy go, jako osobę, z którą dobrze się współpracuje. Zarówno pod względem merytorycznym, jak i przez pryzmat miłego kontaktu.

Marta Bartosik, Wydawnictwo Literackie

Jestem współwłaścicielką sklepu wielkopowierzchniowego z akcesoriami dla dzieci. Pana Michała poznałam kilka lat temu. Nasz sklep wówczas nie był obecny w Internecie. Teraz wydaje mi się to bardzo dziwne. Pan Michał przekonał mnie do wejścia w wirtualny świat. Jego firma do dziś wykonuje dla nas różne realizacje internetowe (i nie tylko) z obszaru e-marketingu, czy e-wizerunku. Kilka lat temu, gdy firma Pana Michała tworzyła dla nas sklep www, zaproponował unikatowe wówczas rozwiązanie, że mamy będą mogły wstawiać sobie zdjęcie swojej pociechy, co wpłynie bardzo pozytywnie na image sklepu. I nie był to jego ostatni dobry pomysł w naszej współpracy. Szczerze polecam Michała Łebkowskiego, jako osobę, która ma otwarty umysł, doświadczenie i która świetnie potrafi doradzić w zakresie e-wizerunku.

Sylwia Szymla, 4kids

Polecam Michała Łebkowskiego, jako osobę, która potrafi jasno wytłumaczyć jak tworzyć image firmy w Internecie. Doradzał nam przy tworzeniu strony www i w bardzo zadowalający nas sposób pokazał, jak można zachować spójność komunikacji marketingowej przy dwóch logotypach dla dwóch wiodących produktów.

Magdalena Stępień, Dyspol

Jesteśmy firmą rodzinną, która od pół wieku zajmuje się produkcją okien i drzwi drewnianych. Tradycja zobowiązuje, aczkolwiek fakt, że nasze podejście do obecności w Internecie było też “tradycyjne”, sprawiał, że nie wykorzystywaliśmy szansy jaką daje to medium. Michał Łebkowski uświadomił nam, jak można zaprezentować firmę w Internecie. Dzięki niemu zmieniliśmy witrynę na atrakcyjną i dobrze przemyślaną. Dzięki obróbce graficznej, również zdjęcia obrazujące to co robimy, nabrały nowego blasku. Pan Michał doradził nam również jak prezentować się w Internecie również za pomocą innych narzędzi, jak np. pozycjonowanie. Cieszymy się, że mogliśmy spotkać taką osobę na biznesowej ścieżce.

Paweł Krzynówek, Okna Krzynówek

Gdy spotkałem się z Michałem Łebkowskim, byłem na etapie myślenia o nowej stronie internetowej. Pan Michał wskazał mi jakie błędy ma poprzednia strona i jak mogę pokazać się w Internecie w nowoczesny sposób, z uwzględnieniem specyfiki moich klientów. Doradził mi kompetentnie i zrozumiale, przy czym cały czas miałem wrażenie, że jest to dialog, a nie monolog. Pan Michał nie doradza “z powietrza”, ale uprzednio bada temat i słucha. Zanim spotkałem Pana Michała, nie wiedziałem jak podejść do faktu, że szkolę pod nazwiskiem, ale staram się promować jako PROVAT (nazwa firmy). Dzięki jego doradztwu udało mi się to odpowiednio wyważyć. Polecam Michała Łebkowskiego, jako osobę, która nie tylko przekazuje swoje doświadczenie, ale potrafi też na zagadnienia reagować na bieżąco.

Tadeusz Moczuło, PROVAT

Jesteśmy producentem ekskluzywnych mebli z USA. Michał Łebkowski to osoba, której spokojnie można powierzyć kreację wizerunku w Internecie. Jego firma wykonała dla nas atrakcyjną stronę, katalog produktów, projekt papieru firmowego i wizytówek. Pan Michał doradził jak zaprezentować treść na stronie by była łatwo dostępna i elegancka. Doradził też efektowny sposób na możliwość dopasowywania drzwi do kolorystyki mieszkania. Pomysł jest ciekawy, a jego wprowadzenie mało kosztowało. Nasza prezentacja w Internecie zostawia w tyle konkurencję. Szczerze polecamy Pana Michała Łebkowskiego w USA i w Polsce.

Martin Rasmus, RP Furniture